ملٽي موڊ فائبر آپٽڪ پيچ ڪيڊ

  • LC کان LC OM1 Duplex پيچ ڪنڊ

    LC کان LC OM1 Duplex پيچ ڪنڊ

    · تيز رفتار ڪيبلنگ نيٽ ورڪن لاءِ سيرامڪ فيرول سان EIA/TIA 604-2 سان ملي ٿو.· ڪيبل ڇپيل مختلف ڪيبلن کي واضح ۽ سڃاڻڻ ۾ مدد ڪري ٿي.Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL ۽ RL.· بينڊ غير حساس فائبر ڪيبل لچڪ تي وڏي ڪارڪردگي ڏيکاري ٿي.· K = K ڪارٽون پيڪيج توهان جي شين تي وڌ کان وڌ تحفظ فراهم ڪري ٿو.وضاحت ڪنيڪٽر LC کان LC جيڪٽ OD 1.2/1.8/2.0/3.0mm فائبر موڊ 62.5/125μm جيڪٽ رنگ نارنگي پالش ڪرڻ UPC کان UPC جيڪٽ مواد PVC (OFNR)، ...
  • LC کان LC OM2 Duplex پيچ ڪنڊ

    LC کان LC OM2 Duplex پيچ ڪنڊ

    1. پراڊڪٽ درآمد ٿيل سيرامڪ پنن کي اپنائڻ ۽ اعلي معيار فائبر آپٽڪ ڪيبل درآمد ڪري ٿو.2. غير ملڪي ترقي يافته پيسڻ واري ٽيڪنالاجي ۽ پيسڻ جو سامان متعارف ڪرايو ته جيئن فائبر جي وچ واري انحراف کي يقيني بڻائي سگهجي، فائبر جي ڪنڪيو، فائبر جي مٿاڇري کي بغير خرابين ۽ خامين جي، ۽ سيرامڪ جي پڇاڙيءَ واري منهن جي وکر جي ريڊيس جا پيرا ميٽر ملن ٿا. معياري3. داخل ڪرڻ جو نقصان ننڍڙو آهي، واپسي جو نقصان وڏو آهي، مٽائڻ سٺو آهي، بار بار داخل ڪرڻ ۽ آر ...
  • LC کان LC OM3 Duplex پيچ ڪنڊ

    LC کان LC OM3 Duplex پيچ ڪنڊ

    · تيز رفتار ڪيبلنگ نيٽ ورڪن لاءِ سيرامڪ فيرول سان EIA/TIA 604-2 سان ملي ٿو.· ڪيبل ڇپيل مختلف ڪيبلن کي واضح ۽ سڃاڻڻ ۾ مدد ڪري ٿي.Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL ۽ RL.· بينڊ غير حساس فائبر ڪيبل لچڪ تي وڏي ڪارڪردگي ڏيکاري ٿي.· K = K ڪارٽون پيڪيج توهان جي شين تي وڌ کان وڌ تحفظ فراهم ڪري ٿو.وضاحت ڪنيڪٽر LC toLC جيڪٽ OD 1.2/1.6/2.0/3.0mm فائبر موڊ 50/125μm OM3 جيڪٽ رنگ Aqua پالش ڪرڻ UPC کان UPC جيڪٽ مواد PVC (OFNR)، O...
  • LC کان LC OM4 Duplex پيچ ڪنڊ

    LC کان LC OM4 Duplex پيچ ڪنڊ

    · تيز رفتار ڪيبلنگ نيٽ ورڪن لاءِ سيرامڪ فيرول سان EIA/TIA 604-2 سان ملي ٿو.· ڪيبل ڇپيل مختلف ڪيبلن کي واضح ۽ سڃاڻڻ ۾ مدد ڪري ٿي.Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL ۽ RL.· بينڊ غير حساس فائبر ڪيبل لچڪ تي وڏي ڪارڪردگي ڏيکاري ٿي.· K = K ڪارٽون پيڪيج توهان جي شين تي وڌ کان وڌ تحفظ فراهم ڪري ٿو.وضاحت ڪنيڪٽر LC کان LC جيڪٽ OD 1.2/1.6/2.0/3.0mm فائبر موڊ 50/125μm OM4 جيڪٽ رنگ Aqua پالش ڪرڻ UPC کان UPC جيڪٽ مواد PVC (OFNR)، OFNP، LSZH داخل ڪرڻ ...
  • MPO کان LC Duplex OM3 Duplex پيچ ڪنڊ

    MPO کان LC Duplex OM3 Duplex پيچ ڪنڊ

    MPO کان LC بريڪ آئوٽ ڪيبلز توهان جي اعلي کثافت واري فائبر نيٽ ورڪ لاءِ بهترين انتخاب آهن.اهو خاص طور تي تيز ايٿرنيٽ، فائبر چينل، ڊيٽا سينٽر ۽ گيگاابٽ ايٿرنيٽ ايپليڪيشنن لاءِ ٺهيل آهي.هي 12 فائبر هارنس ڪيبل استعمال ڪيو ويندو آهي ڳنڍڻ لاءِ (6) SFP+ هڪ MPO اڊاپٽر پينل ۽ MPO ٽرنڪ ۾.وضاحت ڪنيڪٽر A MPO Female (pinless) Connector B LC UPC Duplex Fiber Mode OM3 50/125μm Wavelength 850/1310nm 40/100G Ethernet فاصلو 100m at 850nm 10G Ethernet Dis...
  • MTP OM4 پيچ ڪنڊ

    MTP OM4 پيچ ڪنڊ

    50/125μm OM4 ملٽي موڊ موڙيندڙ غير حساس فائبر آپٽڪ ڪيبل گھٽ گھٽتائي آهي جڏهن مڙي يا موڙي ٿي روايتي آپٽيڪل فائبر ڪيبلز جي مقابلي ۾ ۽ هي فائبر آپٽڪ ڪيبل جي تنصيب ۽ سار سنڀال کي وڌيڪ ڪارائتو بڻائيندو.اهو توهان جي اعلي کثافت واري ڪيبلنگ لاءِ وڌيڪ جاءِ بچائي سگهي ٿو ڊيٽا سينٽرن ۾، انٽرپرائز نيٽ ورڪ، ٽيلي ڪام روم، سرور فارمز، ڪلائوڊ اسٽوريج نيٽ ورڪ، ۽ ڪنهن به هنڌ فائبر پيچ ڪيبل جي ضرورت آهي.هي 50/125 OM4 ملٽي موڊ فائبر آپٽڪ ڪيبل لاءِ مثالي آهي ...
  • MTP کان LC 12 فائبر OM3 Fanout ڪيبل

    MTP کان LC 12 فائبر OM3 Fanout ڪيبل

    1.0.35dB الٽرا لو IL USCONEC ڪنيڪٽرز سان، 0.15dB الٽرا لو IL LC ڪنيڪٽرز سان.2.Corning يا YOFC فائبر ISO، IEC، RoHS پاس ڪرڻ لاء ٺهيل آهي.وغيره معيار.3. بينڊ غير حساس فائبر ڪيبل لچڪ تي وڏي ڪارڪردگي ڏيکاري ٿي.4.K = K ڪارٽون پيڪيج توهان جي شين تي وڌ کان وڌ تحفظ فراهم ڪري ٿو.وضاحت ڪنيڪٽر A MTP عورت اشراڪ ڪنيڪٽر B LC فائبر موڊ 50/125μm OM3 جيڪٽ رنگ Aqua پولش قسم PC کان UPC جيڪٽ مواد OFNR، OFNP، LSZH داخل ٿيڻ نقصان ...
  • SC کان SC OM1 Duplex پيچ ڪنڊ

    SC کان SC OM1 Duplex پيچ ڪنڊ

    · تيز رفتار ڪيبلنگ نيٽ ورڪن لاءِ سيرامڪ فيرول سان EIA/TIA 604-2 سان ملي ٿو.· ڪيبل ڇپيل مختلف ڪيبلن کي واضح ۽ سڃاڻڻ ۾ مدد ڪري ٿي.Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL ۽ RL.· بينڊ غير حساس فائبر ڪيبل لچڪ تي وڏي ڪارڪردگي ڏيکاري ٿي.· K = K ڪارٽون پيڪيج توهان جي شين تي وڌ کان وڌ تحفظ فراهم ڪري ٿو.وضاحت ڪنيڪٽر SC کان SC جيڪٽ OD 1.2/1.8/2.0/3.0mm فائبر موڊ 62.5/125μm جيڪٽ رنگ نارنگي پالش ڪرڻ UPC کان UPC جيڪٽ مواد PVC (OFNR)، ...
  • SC کان SC OM2 Duplex پيچ ڪنڊ

    SC کان SC OM2 Duplex پيچ ڪنڊ

    هي فائبر آپٽڪ پيچ ڪنڊ ملٽي موڊ اعلي ڪارڪردگي جيڪٽ مواد سان گڏ اچي ٿو، جنهن جي استعمال لاء گهڻي خدمت زندگي آهي.ان کان علاوه، روايتي آپٽيڪل فائبر ڪيبلز جي مقابلي ۾ جڏهن مڙي يا موڙيو وڃي ته اهو گهٽ ٿڌ آهي، اهڙيءَ طرح فائبر آپٽڪ ڪيبلز جي تنصيب ۽ سار سنڀال کي وڌيڪ ڪارائتو بڻائي ٿو.اتي ٽي قسم جا جيڪٽ مواد جا اختيار آھن، جن ۾ PVC (OFNR)، OFNP، LSZH شامل آھن، ۽ ماڻھو پنھنجي ضرورت مطابق بھتر چونڊ ڪري سگھن ٿا.روشن ۽ نارنگي ظاهر ٿي سگهي ٿو ...
  • SC کان SC OM3 Duplex پيچ ڪنڊ

    SC کان SC OM3 Duplex پيچ ڪنڊ

    · تيز رفتار ڪيبلنگ نيٽ ورڪن لاءِ سيرامڪ فيرول سان EIA/TIA 604-2 سان ملي ٿو.· ڪيبل ڇپيل مختلف ڪيبلن کي واضح ۽ سڃاڻڻ ۾ مدد ڪري ٿي.Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL ۽ RL.· بينڊ غير حساس فائبر ڪيبل لچڪ تي وڏي ڪارڪردگي ڏيکاري ٿي.· K = K ڪارٽون پيڪيج توهان جي شين تي وڌ کان وڌ تحفظ فراهم ڪري ٿو.وضاحت ڪنيڪٽر SC کان SC جيڪٽ OD 1.2/1.6/2.0/3.0mm فائبر موڊ 50/125μm OM3 جيڪٽ رنگ Aqua پالش ڪرڻ UPC کان UPC جيڪٽ مواد PVC (OFNR)، OFNP، LSZH داخل ڪرڻ ...
  • SC کان SC OM4 Duplex پيچ ڪنڊ

    SC کان SC OM4 Duplex پيچ ڪنڊ

    · تيز رفتار ڪيبلنگ نيٽ ورڪن لاءِ سيرامڪ فيرول سان EIA/TIA 604-2 سان ملي ٿو.· ڪيبل ڇپيل مختلف ڪيبلن کي واضح ۽ سڃاڻڻ ۾ مدد ڪري ٿي.Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL ۽ RL.· بينڊ غير حساس فائبر ڪيبل لچڪ تي وڏي ڪارڪردگي ڏيکاري ٿي.· K = K ڪارٽون پيڪيج توهان جي شين تي وڌ کان وڌ تحفظ فراهم ڪري ٿو.وضاحت ڪنيڪٽر SC کان SC جيڪٽ OD 1.2/1.6/2.0/3.0mm فائبر موڊ 50/125μm OM4 جيڪٽ رنگ Aqua پالش ڪرڻ UPC کان UPC جيڪٽ مواد PVC (OFNR)، OFNP، LSZH داخل ڪرڻ ...
  • ST کان ST OM3 Duplex پيچ ڪنڊ

    ST کان ST OM3 Duplex پيچ ڪنڊ

    · تيز رفتار ڪيبلنگ نيٽ ورڪن لاءِ سيرامڪ فيرول سان EIA/TIA 604-2 سان ملي ٿو.· ڪيبل ڇپيل مختلف ڪيبلن کي واضح ۽ سڃاڻڻ ۾ مدد ڪري ٿي.Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL ۽ RL.· بينڊ غير حساس فائبر ڪيبل لچڪ تي وڏي ڪارڪردگي ڏيکاري ٿي.· K = K ڪارٽون پيڪيج توهان جي شين تي وڌ کان وڌ تحفظ فراهم ڪري ٿو.وضاحت ڪنيڪٽر ST کان ST جيڪٽ OD 1.2/1.6/2.0/3.0mm فائبر موڊ 50/125μm OM3 جيڪٽ رنگ Aqua پالش ڪرڻ UPC کان UPC جيڪٽ مواد PVC(OFNR)، OFNP، LSZH داخل ڪرڻ ...