سنگل موڊ فائبر آپٽڪ پيچ ڪيڊ

  • ST Single Mode Patch Cord

    ايس ٽي سنگل موڊ پيچ ڪنڊ

    هي ايس ٽي سنگل موڊ پيچ ڪنڊ مان هڪ ايم ٽي سيريز رابطن مان هڪ آهي. سيريز جي فرائيز ٻه گائيڊ سوراخ استعمال ڪري ٿو جن ۾ قطر هڪ فيراول آخر چهرو ۽ گائيٽ پن کي صحيح ڪنيڪشن لاءِ. ان کان علاوه ، اهو عمل ڪري سگهجي ٿو ته جمپر جا مختلف قسم تيار ڪري. کنیکٹر جو کمپیکٹ ڊزائن جمپر کي ڪور ۽ نن numberي سائيز جي وڏي تعداد جي اجازت ڏئي ٿو. ٻئي طرف ، هي ايس ٽي سنگل موڊ پيچ ڪورڊ ڊاؤنز ۾ گهڻي ڪثرت سان وڌيڪ فائبر آپٽڪ لائن ماحول ۾ استعمال ڪري سگهجي ٿو.
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    سنگل موڊ کان ملٽي موڊ فائبر پيچ ڪيڊ تائين

    هي واحد طريقو multimode فائبر پيچ ڪنڊ کي خاص طور تي ڊزائين کان فائبر آپٽڪ ڪيبلنگ لنڪ تائين پيچ ٺاهڻ لاءِ ٺاهيو ويو آهي. هي گهڙي حفاظتي پرت عام طور تي آپٽليڪل ٽرانسور ۽ ٽرمينل باڪس جي وچ ۾ ڪنيڪشن لاءِ استعمال ٿيندي آهي. مارڪيٽ تي عام ڪنڊ سان مقابلو ڪريو ، اسان جو واحد موڊ مليموڊ فائبر پيچ ڪنڊ سٺي ريپٽيبلٽي ، سٺي بين پلگ ڪارڪردگي ۽ سٺي درجه بندي استحڪام جي فائدي سان ليس آهي. ٻئي طرف ، اهو پڻ ريلي ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    ايس سي کان ايس سي سنگل موڊ پيچ ڪنڊ

    هي ايس ايس کان ايس سي سنگل موڊ پيچ ڪنڊ خاصيت سان واسطو رکڻ لاءِ ٻه رهنمائي واري سوراخ فيريال جي آخري منهن تي قطر ۽ گائيٽ پن سان گڏ آهي. اها تنصيب بلڪل آسان آهي ۽ سنڀال ڪرڻ جي ڪا خاص ضرورت ناهي. ان کان علاوه ، اهو پڻ MPO جمپرز جي مختلف شڪلن جي پيداوار لاءِ ڪري سگهجي ٿو. ترقي يافته عمل سان ليس ، اسان جا ايس سي کان ايس سي سنگل موڊ پيچ ڪيڊ وائرنگ جي عمل ۾ وڏي ڪڻڪ واري مربوط فائبر آپٽڪ لائن ماحول ۾ وڏي پئماني تي استعمال ڪري سگهجن ٿيون ، تيز رفتار آپريشن کي يقيني بڻائڻ. اي ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    ايس سي کان ايل سي سنگل موڊ پيچ ڪنڊ

    هي ايس سي کان ايل سي سنگل موڊ پيچ ڪنڊ کان آپٽليڪل ٽرانسميشن سسٽم سان ڳن isيل آهي ، جيڪو آپٽيڪل ڪپلنگ ذريعي مواصلات جي عمل کي سمجهندو آهي ، ۽ سگنل جي ڪوڊنگ فارميٽ ۾ ڪجهه به ناهي. مارڪيٽ تي عام ڪنڊ سان مقابلو ڪرڻ ، اسان جي ايس سي کان ايل سي سنگل موڊ پيچ ڪنڊ ۾ الٽرا گهٽ ويڪرائي ڊيٽا واري ٽرانسميشن ۽ الٽرا وائڊ پاور سپلائي وولٽيج کي سپورٽ ڪرڻ جو فائدو آهي. شاندار طاقت جي حفاظت ۽ پاڻمرادو سوئچنگ سان گڏ ، اهو هڪ الٽ ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    MTRJ کان MTRJ فائبر آپٽڪ پيچ ڪيڊ

    هن MTRJ کان MTRJ پيچ ڪنڊ حفاظتي equippedانچي سان ليس آهي ، جيڪو آپٽيڪل فائبر کي ڀرپاسي واري ماحول کي نقصان پهچائڻ کان بچائي ٿو ، مثلاً پاڻي ، باهه ، برقي جھٽڪا وغيره ، کي بچائڻ لاءِ ڪم ڪار جي روشني -هلندڙ شيشي جو isانچو آهي. ملائي موڊ فائبر ۾ ، ڪور وٽ قطر هوندو آهي ، جيڪو تقريباً انساني بال جي ڊيگهه جي برابر هوندو آهي. واحد موڊ فائبر ڪور جو قطر آھي. ڪور جي ٻاهران شيشي جي لفافي سان گهيريل آهي ، جنهن جو هيٺيان انڊيڪس آهي…
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    ايل سي کان ايل سي سنگل موڊ فائبر پيچ ڪنڊ

    انهي ايل سي کان ايل سي سنگل موڊ فائبر پيچ ڪنڊ لاءِ آپٽيڪل فائبر جي تقسيم فريم ۽ آپٽيڪل انفارميشن ساکٽ کي سوئچ ، سوئچز جي وچ ۾ ڪنيڪشن ، سوئچ ۽ ڪمپيوٽر جي وچ ۾ ڪنيڪشن ، ۽ وچ ۾ ڪنيڪشن جي لاءِ هڪ مثالي سهولت ٿي سگهي ٿو. نظرياتي ساکٽ ۽ ڪمپيوٽر. اعلي ڪارڪردگي سان گڏ ، اسان جي ايل سي کان ايل سي سنگل موڊ فائبر پيچ ڪيڊ مئنيجمينٽ سب سسٽم تي لاڳو ڪري سگهجي ٿي. مناسب سائيز ۽ هلڪو وزن سبب ، ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    ايل سي سنگل موڊ فائبر آپٽڪ پيچ ڪيڊ

    هي ايل سي سنگل موڊ پيچ ڪنڊ خاص طور تي بلند کثافت پيچڻ واري ماحول لاءِ مناسب آهي. مارڪيٽ تي عام ڪنڊ سان مقابلو ڪريو ، هي ڪنڊ الٽرا نن connectorو کنیکٹر سان ليس آهي ، جيڪو پل تي اثر انداز ٿيڻ کانسواءِ عام ڪيبل جمپر جي مقابلي ۾ وڌيڪ جڳهه بچائيندو آهي. ۽ ننatureڙو نن connectorڙو کنیکٹر دم ماٿ ، روايتي ايل سي رابط ڪندڙ دم ماٿ کان نن isو آهي جيڪو ڪابينا جي انتظام لاءِ وڌيڪ جڳهه بچائيندو آهي. اعلي ڪارڪردگي جي ڪري ، اسان جو ايل سي سنگل موڊ پيچ ڪنڊ وٽ نن hasڙو آهي ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    ايف سي سنگل موڊ پيچ ڪنڊ

    · تيز رفتار ڪيبلنگ نيٽ ورڪ لاءِ سيرامڪ فيراول سان EIA / TIA 604-2 سان ملاقات ڪريو. · ڪيبل ڇپيل مختلف ڪيبلن کي واضح ڪرڻ ۽ سڃاڻڻ ۾ مدد ڪن ٿيون. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL ۽ RL. حساس بيبي فائبر ڪيبل لچڪ تي هڪ بهترين ڪارڪردگي ڏيکاري ٿو. · K = K ڪارٽون پيڪ توهان جي شين جي وڌ کان وڌ حفاظت فراهم ڪندو آهي. وضاحت ڪندڙ رابط ڪندڙ ايف سي کان ايف سي جيڪٽ OD 1.6 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm فائبر موڊ 9 / 125μm جيڪٽ رنگ پيلو پولنگ اي پي سي کان اي پي سي جيڪٽ مواد پي سي وي (OFNR) ، OFN ...