سيٽ-IF CATV ٽرانسميشن

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    CATV ۽ سيٽلائيٽ آپٽيڪل رسيور

    خاصيتون 1. اعلي حساسيت سان اختياري ڳولا ڪندڙ. 2. اهو CATV ۽ L-band سيٽلائيٽ فائبر سان ڳن productsيندڙ پروڊڪٽس ۾ اعليٰ ٽيڪنالاجي جو منشور آهي 3. اهو 47 ~ 2600MHz سيٽلائيٽ ۽ CATV ڊجيٽل ۽ اينالاگ سگنل سان هڪ آپٽيڪل فائبر ۾ حاصل ڪري سگهجي ٿو. 4. سادي تنصيب ؛ اهو صارف انسٽال ڪرڻ آسان آهي. 5. انپٽ پاور + 0 ~ -13dBm 6. اهو هڪ سٺو برقي مقناطيسي مداخلت مزاحمت جي قابليت آهي. 7. اعلي ڪارڪردگي پر گھٽ قيمت. ديگرام پيرا ميٽر آپٽيڪل بريڪنگ…
  • Micro CATV & SAT-IF Optical Transmitter  ZST Series

    مائڪرو CATV ۽ SAT-IF آپٽيڪل ٽرانسميٽر ZST سيريز

    وضاحت ZST سيريز ميني سيٽلائيٽ آپٽلي ٽرانسميٽر ZST1310M (1310nm) ۽ ZST1550M (1550nm) ۾ موجائي ڊيگهه جي فرق جي مطابق ورهائي سگھجي ٿي ، ٻا optical واري نظريي طاقت 0-10dBm اختياري آهي. خاصيتون 1. ايف ٽي ٽي اين نيٽ ورڪ لاءِ ڊزائين ڪيل. 2.High linearity ، CATV ۽ SAT-IF ايپليڪيشن لاءِ مناسب. 3. تمام سٺو ليڪاٽي ۽ سادگي. 4. سنگل موڊ فائبر تيز واپسي جي نقصان 5. گائي اي ايم ايمپلائزر فعال ڊوائيس استعمال ڪندي. 6. وڌيڪ گھٽ شور ٽيڪنالاجي. 7. نن sizeي سائيز ۽ آسان انسٽاليشن. 8. ريڊ ـ ايل اي ڊي ...
  • CATV & Satellite Optical Transmitter (ZST9526)

    CATV ۽ سيٽلائيٽ آپٽيڪل ٽرانسميٽر (ZST9526)

    مصنوعات جي وضاحت ZST9526 سيٽلائيٽ آپٽليڪل ٽرانسميٽر اعليٰ قطارن جي تياري جي ڊي ايف بي ليزر کي اختيار ڪري ٿو جيڪو هڪ فائبر ۾ 47-862MHz ۽ 950 ~ 2600MHz سگنل کي سڌو سنئون منتقل ڪرڻ جي لاءِ هوندو آهي. اهو نيٽورڪ کي وڌائڻ ۽ تازه ڪاري ڪرڻ لاءِ آئي ٽي يو معياري طول و عرض ، ڊي ڊبليو ايم ڊي سسٽم لاءِ چونڊ ڪري سگهي ٿو. اهو وڏي ايف ٽي ٽي ايم سسٽم لاءِ اي ڊي ايف اي ۽ اي ايف ڊي ايف جي ذريعي مضبوط ڪري سگهجي ٿو. اهو CATV ، DVB-S ، انٽرنيٽ ۽ FTTH جي ميلاپ کي محسوس ڪرڻ لاءِ ڪنهن FTTx PON ٽيڪنالاجي سان مطابقت رکي سگهي ٿو. ZST9526 سيٽلائيٽ آپٽيڪل ٽرانسميٽر هڪ ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    CATV ۽ سيٽلائيٽ آپٽيڪل رسيور بلڊ ان WDM

    خاصيتون 1. اعلي حساسيت سان اختياري ڳولا ڪندڙ. 2. اهو CATV ۽ L-band سيٽلائيٽ فائبر سان ڳن productsيندڙ پروڊڪٽس ۾ اعليٰ ٽيڪنالاجي جو منشور آهي 3. اهو 47 ~ 2600MHz سيٽلائيٽ ۽ CATV ڊجيٽل ۽ اينالاگ سگنل سان هڪ آپٽيڪل فائبر ۾ حاصل ڪري سگهجي ٿو. 4. سادي تنصيب ؛ اهو صارف انسٽال ڪرڻ آسان آهي. 5. انپٽ پاور + 0 ~ -13dBm 6. اهو هڪ سٺو برقي مقناطيسي مداخلت مزاحمت جي قابليت آهي. 7. اعلي ڪارڪردگي پر گھٽ قيمت. ڊاگرم پيرا ميٽرز آپٽيڪل بڪس ڪم وا…
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    سيٽلائيٽ آپٽيڪل رسيور ZSR2600M

    خاصيتون (1) اعليٰ سنسني خيالي آپٽليٽر معلوم ڪندڙ کي جزياتي طور اختيار ڪري ٿو ، -8 ڊي بي ايم وصول ڪرڻ وارو حساسيت (2) وال تي ٿيل ايلومينيم ڪيسنگ. (3) FTTx PON ٽيڪ سان مطابقت (4) سٺي گرمي جي توسيع (5) ڪيترن ئي استعمال ڪندڙن سان HFC نيٽ ورڪ لاءِ ≥0.9 آپٽيڪل پاور رينج ڊي بي حاصل ڪري رهيو آهي ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    ZSR2600MD L بينڊ سيٽلائيٽ نظاري رسيور بلڊ ان WDM

    مصنوعات جو خلاصو ZSR2600MD L band سيٽلائيٽ نظاري وصول ڪندڙ خاصيت آهي جيڪا اسان خاص طور تي FTTH / WDM فائبر لاءِ هوم نيٽ ورڪ جي جوڙجڪ تائين ٺاهيو. نن shellي شيل سان ، کمپیکٹ ۽ مناسب اندروني سرڪٽ جي جوڙجڪ ۽ بهترين ڪارڪردگي اشارن سان. اهو رهائشي علائقي ۽ گهر فائبر آپٽڪ نيٽورڪ لاءِ پهريون انتخاب آهي. تعمير ٿيل سي ڊبليو ايم ، آر ايف ٽي وي آپريٽنگ طول و عرض 1550nm آهي. پاس 1310 / 1490nm واهپو ڊگھائي. EPON ، GPON ۽ ONU سان جڙيل ٿي سگھن ٿا. ڪارڪردگي جون خوبيون ■ لاءِ.