چوٽي

  • FC Fiber Optical Pigtail

    ايف سي فائبر آپٽڪ پائليٽ

    فائبر آپٽڪ pigtails فيلڊ ۾ مواصلاتي اوزار ٺاهڻ جو هڪ تيز طريقو فراهم ڪن ٿا. اهي صنعتي معيار جي ترتيب ڏنل پروٽوڪول ۽ ڪارڪردگي جي مطابق ٺاهيل ، ٺاهيل ۽ آزمايا ويا آهن ، جيڪي توهان جي تمام سخت مڪينيڪل ۽ ڪارڪردگي وضاحتن کي پورا ڪندا. فيچر 1. مصنوعات درآمد ٿيل سيرامڪ پن کي اختيار ڪندي ، اعلي معيار فائبر آپٽڪ ڪيبل درآمد ڪري ٿي. 2. غير ملڪي جديد پيسڪي ٽيڪنالاجي ۽ پيسائي سامان متعارف ڪرايو ته مرڪز جي انحراف کي يقيني بڻائڻ جي لاءِ…
  • LC Fiber Optic Pigtail

    ايل سي فائبر آپٽڪ ڪٽيل

    فائبر آپٽڪ pigtails فيلڊ ۾ مواصلاتي اوزار ٺاهڻ جو هڪ تيز طريقو فراهم ڪن ٿا. اهي صنعتي معيار جي ترتيب ڏنل پروٽوڪول ۽ ڪارڪردگي جي مطابق ٺاهيل ، ٺاهيل ۽ آزمايا ويا آهن ، جيڪي توهان جي تمام سخت مڪينيڪل ۽ ڪارڪردگي وضاحتن کي پورا ڪندا. وضاحت وارو کنیکٹر اي ايل سي کنیکٹر بي اڻ لامحدود فائبر موڊ 9 / 125μm فائبر جو قسم سمپلڪس پولش اي پي سي ڪيبل قطر 0.9 ملي ميٽر جیکٹ مواد پي وي سي جيڪٽ رنگ پيلو طول موج 1310nm / 1550nm Durability> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    ايف سي فائبر آپٽڪ پائليٽ

    فائبر آپٽڪ pigtails فيلڊ ۾ مواصلاتي اوزار ٺاهڻ جو هڪ تيز طريقو فراهم ڪن ٿا. اهي صنعتي معيار جي ترتيب ڏنل پروٽوڪول ۽ ڪارڪردگي جي مطابق ٺاهيل ، ٺاهيل ۽ آزمايا ويا آهن ، جيڪي توهان جي تمام سخت مڪينيڪل ۽ ڪارڪردگي وضاحتن کي پورا ڪندا. وضاحت وارو کنیکٹر قسم FC پولش قسم UPC / APC فائبر موڊ او ايس 2 9 / 125μm واول ڊيگھ 1310 / 1550nm فائبر شمار سمپلڪس فائبر گريڊ G.652.D / G.657.A1 داخل ٿيندڙ نقصان ≤0.3dB واپسي لاس UPC≥50dB ، APC≥60dB Atte ...